Barry Guy New Orchestra

Fotorelacja z koncertów Barry Guy New Orchestra , które odbyły się 20, 21,22,23 listopada 2012 w Alchemii i Manggha. Autorem zdjęć jest Krzysztof Penarski.

To byłą prawdziwa uczta dla fanów improwizacji. Zaczęliśmy  3 dniowymi koncertami w Alchemii w małych składach (20, 21,22 listopada), a następnie skończyliśmy  z rozmachem koncertem całego składu (23 listopada) w Manggha!

Biografia: Barry Guy

Biografia: Barry Guy

bass, composer, director

Jest wirtuozem kontrabasu, posługującym się niezliczoną liczbą konwencjonalnych i niekonwencjonalnych technik. Równie dobrze jak w jazzie czuje się w muzyce klasycznej i współczesnej.

Wydarzenie: Barry Guy New Orchestra

Wydarzenie: Barry Guy New Orchestra

23 listopada 2012

Prawdziwa uczta dla fanów improwizacji. Zaczynamy 3 dniowymi koncertami w Alchemii w małych składach (20, 21,22 listopada), a następnie kończymy z rozmachem koncertem całego składu (23 listopada) w Manggha!

Barry-Guy-New-Orchestra

Artykuł: Barry Guy New Orchestra

A gdyby przemówił bass? Nie tylko rozswingowanym jazzowym pochodem, czy liryczną smyczkową kantyleną, ale pełnym głosem wszystkich stylów muzycznych na raz? Wolny od stylistycznych szufladek i rodzajowych etykiet? Jeśli tak by się stało, to z pewnością zabrzmiałby głosem Barry’ego Guya.

Dodaj komentarz