Odbyły się

Ingebrigt Håker Flaten (EXIT) Knarr

Ingebrigt Håker Flaten (EXIT) Knarr

16 kwietnia 2024

Basista Ingebrigt Håker Flaten to pod wieloma względami muzyczny globtroter.  regularnie koncertuje na całym świecie, w Austin w Teksasie założył zespół The Young Mothers, a w Bogocie wykładał na Uniwersytecie Javeriana. Bardzo się cieszymy, że po raz pierwszy zawita do Polski ze swoim międzynarodowym sześcioosobowym zespołem (Exit) Knarr, który swoją […]

Koncert finałowy:  Edition Redux

Koncert finałowy: Edition Redux

29 października 2023

Bohaterem wieczoru będzie Ken Vandermark ze swoim najnowszym zespołem Edition Redux, który współtworzą: pianista Erez Dessel, grająca na tubie Beth McDonald oraz perkusistka Lily Finnegan.

Duet Strycharski / Tarwid

Duet Strycharski / Tarwid

28 października 2023

Znakomici, kreatywni i nieustannie poszukujący artyści stworzą muzykę będącą połączeniem brzmienia fletów blokowych, fortepianu i subtelnej elektroniki.

Mazur / Kim / Grzywacz – „Song of the Black Crane”

Mazur / Kim / Grzywacz – „Song of the Black Crane”

22 października 2023

W niedzielny wieczór w Alchemii Rafał Mazur zaprezentuje projekt specjalny „Song of the Black Crane”. Będzie to komprowizacja jego autorstwa na trzech instrumentalistów i pejzaż dźwiękowy, inspirowana tradycyjną sztuką koreańską.

Górczyński / Gucik – „Roboty w lesie”

Górczyński / Gucik – „Roboty w lesie”

20 października 2023

Koncertową część KJJ rozpoczniemy od prezentacji polskiej sceny improwizowanej i projektu „Roboty w lesie” Michała Górczyńskiego, któremu towarzyszyć będzie wiolonczelista Jakub Gucik.