Warsztaty improwizacyjne 18 i 19 października MUZYCZNEJ I i II STOPNIA, im. B. Rutkowskiego Krakowie.

Szanowni Państwo, z przykrością informujemy, że koncert zespołu Festen planowany na 16.10.2015, o godz. 20.00 w SZKOLE MUZYCZNEJ I i II STOPNIA im. B.Rutkowskiego przy ul.Józefińskiej 10, nie odbędzie się z powodu choroby jednego z artystów.

Jednocześnie informujemy, że warsztaty improwizacyjne zaplanowane w dniach 18-19.10.2015 odbędą się w szkole muzycznej bez zmian.

W ramach cyklu MISTRZOWIE IMPROWIZACJI zapraszamy na otwarte warsztaty improwizacyjne 18 i 19 października MUZYCZNEJ I i II STOPNIA, im. B. Rutkowskiego Krakowie.

Warsztaty poprowadzi Zlatko Kaučič. Pochodzący ze Słowenii muzyk we wczesnych latach 70-tych wyemigrował do Włoch, gdzie nagrywał i koncertował z grupą Hero. W kolejnych latach współpracował między innymi z Irene Schweitzer, Radu Malfatti, Duško Goykovichem i Allenem Blairmanem. W 2011 r.

Zlatko Kaučič został uhonorowany najwyższym odznaczeniem za zasługi i osiągnięcia w dziedzinie kultury przyznawane w Słowenii, Prešeren Fund Award.

Więcej informacji na temat warsztatów można uzyskać oraz zgłosić swoje uczestnictwo pod numerem 517612622 lub mailowo: lucjan.towpik@gmail.com

Dodaj komentarz